شمیم دل
نخلهای بی سر و حماسه آفرینان دفاع مقدس

سلام بر نخلهای بی سر

امروز یک برنامه تلوزیونی زنده از استان اردبیل پخش می شد. جانبازی را دیدم که دستانش تحرک نداشت و بدنش بر تخت داخل اتاق آسوده بود.

اشک از چشمانم جاری شد وقتی دیدم همسر این جانباز با تاسی از فاطمه الزهرا سلام الله 17 سال عاشقانه با این جانباز عزیز زیسته بود. جانباز عزیز اعلام داشت دشمنان بدانند اگر از سرهای ما کوه ها بسازند دست از حمایت امام خامنه ای بر نخواهیم داشت. و می گفت افتخار می کند که جانباز است و حرف های معصومانه دختر کوچکش موید این سخن...

آفرین بر این شیران بیشه ولایت ...

جانبازی 70 درصد که پدر و پنج برادرانش شهید شده بودند و همسر سردار شهید برزگر که ابراز می داشت بیایید با شهدا پیمان ببندیم که حجابمان را رعایت کنیم و پشتیبان ولایت فقیه باشیم.

...
ادامه مطلب

پيام هاي ديگران()     link     ۱۳٩٠/٦/۳۱ - شمیم

بیانات در نخستین اجلاس بیداری اسلامی (26/۰۶/1390)

بیانات مقام معظم رهبری در اجلاس بیداری اسلامی

 

90/06/26

...
ادامه مطلب

پيام هاي ديگران()     link     ۱۳٩٠/٦/٢٧ - شمیم

نامه دختر شهید تجلایی به پدرش

 

بابا !منم دخترت حنانه

می خواهند از تو بگویم ،از تویی که ندیدمت .می خواهند از تو بنویسم ،از تویی که نشناختمت .تویی که وقتی ده ماه بیشتر نداشتم مانند پرستویی عاشق در بهاری دل انگیزکه همه چیز سر از خاک در می اورد کوچ کردی و سر بر خاک نهادی .چه بگویم ؟چه خاکی؟چه سر نهادنی؟نه !مانند پرستویی عاشق کوچ کردی به شهر آرزوها ،کوچ کردی به شهری که آرزویش را داشتی .به شهری که همه کوچه های آن رنگ و بوی شما را داشت .به شهری که هر چه در آن بودعشق بود و شور.نور بودو نور .آخر می گویند که همیشه در به در به دنبال نشانی این شهر بودی.شهری که روی نقشه نمی توانی پیدایش کنی ،برای همین در مناجاتت نوشتی.((خدایا !همه جا در  به در به دنبال تو می گردم و می دانم که با شهادت به تو خواهم  رسید))

...
ادامه مطلب

پيام هاي ديگران()     link     ۱۳٩٠/٦/٢٠ - شمیم

حسین شریعتمداری:آقای باهنر ! ازشما انتظار نمی رفت

حسین شریعتمداری در واکنش به مصاحبه اخیر محمد رضا باهنر یادداشتی را در روزنامه کیهان منتشر کرده است.
به گزارش جهان متن کامل آن چنین است:
دیروز، مصاحبه آقای محمدرضا باهنر، نایب رئیس محترم مجلس شورای اسلامی در کنار تصویر بزرگ ایشان به تیتر اول روزنامه های زنجیره ای تبدیل شده بود و خبرگزاری های خارجی و سایت های ضدانقلاب با ذوق زدگی فراوان به استقبال آن رفته بودند. اظهارات اخیر آقای باهنر با نظراتی که قبلا اعلام کرده و بر آن اصرار می ورزیدند تفاوت های فاحشی دارد که پاسخ صریح ایشان را می طلبد و دراین باره گفتنی است که؛

...
ادامه مطلب

پيام هاي ديگران()     link     ۱۳٩٠/٦/۱٦ - شمیم

عاقبت کارتونهای کودکان قدیم

سلام

یه مطلبی تو یه سایت دیدم خیلی قشنگ بود و مرا به سالهای دهه 70 و 80برد شما هم برین تو ادامه مطلب و بخونید و ببینیید و به دوران گذشته برید.

یادت بخیر کودکی ، بیخیالی و ....

...
ادامه مطلب

پيام هاي ديگران()     link     ۱۳٩٠/٦/۱۳ - شمیم

روز قدس - فلسطین قطعا آ زاد خواهد شد و به مردم بر خواهد گشت

به یاری خدا و با استعانت از کلام امام رحمت الله علیه همه با هم به خیابانها می آییم و فریاد مرگ بر اسرائیل سر می دهیم.

فلسطین قطعا آزاد خواهد شد و به مردم برخواهد گشت و در آنجا دولت فلسطینی تشکیل خواهد شد. در اینها هیچ تردیدی نیست اما بدنامی آمریکا و بدنامی غرب برطرف نخواهد شد.

...
ادامه مطلب

پيام هاي ديگران()     link     ۱۳٩٠/٦/۳ - شمیم