شمیم دل
آهنگ پیشواز ایرانسل! : سلام الاغ عزیز!

"سلام الاغ عزیز" به عنوان آهنگ جدید ایرانسل در اختیار مشترکان این اپراتور قرار گرفت.

شرکت ایرانسل به عنوان یکی از ۲ اپراتور تلفن همراه کشور برای تمامی مشترکان خود کد فعال‌سازی آهنگ "سلام الاغ عزیز" با صدای کلاه قرمزی را به عنوان آهنگ پیشواز ارسال کرده است.

از این پس با فعال‌سازی این آهنگ پیشواز توسط جمع زیادی از مشترکان، اگر با یکی از مشترکان این اپراتور تماس داشته باشید از شما با با جمله "سلام الاغ عزیز!" استقبال می‌شود.

چقدر دوست دارید در هنگام زنگ زدن به یکی از رفقایتان با شما با "سلام الاغ عزیز!" استقبال شود ؟ آیا این یک نوع بی احترامی به شما نیست؟ چرا بی مورد و بدون فکر کردن باید دنبال موراد بی اهمیتی باشیم که در پی لطمه زدن به فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی ما هستند؟ آیا سلام دوست عزیز بهتر از "سلام الاغ عزیز!" نیست؟ آیا آهنگ پیشواز قران بهتر از آهنگ توهینی "سلام الاغ عزیز!" نیست؟ کمی بیندیشیم و ...

درست است که این آهنگ فیلم است و در جای خود اشکالی ندارد ولی نه اینکه در هنگام تماس با کسی با ما با نام "سلام الاغ عزیز!" نام برده شود. این اقدام در جای خود جای بسی سوال و انتقاد را دارد.

...

پيام هاي ديگران()     link     ۱۳٩٠/۸/٢٩ - شمیم

دشمنان بدانند....

 تمامی دشمنان ایران عزیز بدانند رهبر انقلاب فرمان بدهد یکسره خواهد شد کارشان و ذره ای در اجرای دستورات اقامون کوتاهی نخواهیم کرد . پس به فکر موجودیت خود باشند و دست از پا خطا نکنند.

ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند.

ما اهل تجاوز به هیچ ملتى و هیچ کشورى نیستیم؛ ما هرگز اقدام به جنگ خونین نمیکنیم - ملت ایران این را به اثبات رسانده است - اما ما ملتى هستیم که هرگونه تجاوز را، بلکه هرگونه تهدید را، با استوارى و با قدرت کامل پاسخ خواهیم داد. ما ملتى نیستیم که بنشینیم تماشا کنیم قدرتهاى پوشالىِ مادى که از درون کرم‌خورده و موریانه‌خورده‌اند، ملت استوار و پولادین ایران را تهدید کنند. ما در مقابل تهدید، تهدید میکنیم. هر کسى فکر تجاوز به جمهورى اسلامى ایران در مخیله‌اش خطور کند، باید خود را آماده‌ى دریافت سیلى‌هاى محکم و مشتهاى پولادین کند؛ از سوى ملت مقتدر ایران، از سوى نیروهاى مسلح؛ ارتش جمهورى اسلامى ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامى و بسیج مردمى، و پشت سر همه، ملت بزرگ ایران. و بدانند؛ هم آمریکا بداند، هم دست‌نشاندگانش بدانند، هم سگ نگهبانش رژیم صهیونیستى در این منطقه بداند؛ پاسخ ملت ایران به هرگونه تعرضى، هرگونه تجاوزى، بلکه هر گونه تهدیدى، پاسخى خواهد بود که از درون، آنها را از هم خواهد پاشید و متلاشى خواهد کرد

...

پيام هاي ديگران()     link     ۱۳٩٠/۸/٢٧ - شمیم

راز مکلف شدن دختران قبل از پسران از زبان حضرت آیت الله جوادی آملی

حضرت آیت الله جوادی آملی : توفیق زن بیش از مرد است و اگر انسان تنزل کند، حداقل باید بگوید زن همانند مرد است. زیرا ‏تقریباً شش سال قبل از این که مرد، مکلف بشود، زن را ذات اقدس اله به حضور پذیرفته است.

به گزارش مشرق به نقل از برنا، آیت الله جوادی آملی در پاسخ به سوالی راز مکلف شدن دختران قبل از پسران را تشریح کرد.

متن پاسخ این مرجع تقلید به شرح زیر در ادامه مطلب موجود است:

...
ادامه مطلب

پيام هاي ديگران()     link     ۱۳٩٠/۸/۱٩ - شمیم

قاسم سلیمانی مرموز نیست اما فرمانده سپاه قدس ایران است

فرمانده سپاه قدس ایران کیست؟

سردار حاج قاسم سلیمانی!!!؟؟؟

 شاید از سر همین بهت است که یکی از مقامات بلندپایه ارتش امریکا عاجزانه می‌گوید: «من اگر او را ببینم، خیلی ساده از او خواهم پرسید که از ما چه می‌خواهد؟!»

ادامه مطلب رو حتما بخونید... !!!؟؟؟

...
ادامه مطلب

پيام هاي ديگران()     link     ۱۳٩٠/۸/۱٩ - شمیم

عید قربان مبارک

سلام عید قربان رو تبریک می گم و چند تا پیامک براتون انتخاب کردم که به مناسبت عید قربان گذاشتم امیدوارم که خوشتون بیاد....

ادامه مطلب در خدمت شماست{#emotions_dlg.e19}

...
ادامه مطلب

پيام هاي ديگران()     link     ۱۳٩٠/۸/۱٦ - شمیم

داستان هیزم شکن

داستان هیزم شکن

روزی روزگاری یک هیزم شکن خیلی قوی برای کار سراغ یک تاجر الوار رفت . تاجر او را استخدام کرد و دستمزد خوبی برایش تعیین کرد و همچنین شرایط کاری بسیار خوب بود. بنابراین هیزم شکن ما تصمیم گرفت کارش را به نحو احسن انجام دهد تا محبت صاحب کار خود را جلب نماید.

رئیس جدید به او یک تبر داد و محله کارش را نشان داد. روز اول هیزم شکن 18 درخت را قطع کرد. رئیسش به او تبریک گفت و از او خواست به همین روش به کار خود ادامه دهد. تاجر بسیار هیجان زده بود تا ببیند روز بعد هیزم شکن چند درخت قطع می کند . اما روز بعد او توانست فقط 15 درخت را بیاندازد.
روز بعد هیزم شکن تلاش خود را بیشتر کرد. ولی فقط توانست ده درخت را قطع کند. هر روز با تلاش مضاعفی که می نمود تعداد کمتری نسبت به روز گذشته قطع می نمود. هیزم شکن روزی با خود فکر نمود که علت چیست آیا من قدرت خود را از دست داده ام؟
بنابراین پیش رئیسش رفت و از او عذر خواهی نمود و گفت نمی دانم اشکال کجاست که هروز توانی من در قطع درختان کمتر می شود.

تاجر جواب داد((آخرین باری که تبر خود را تیز کردی کی بود؟))

هیزم شکن جواب داد تیز کردن؟ من وقتی برای تیز کردن تبر نداشته ام چون خیلی سرم شلوغ بود.

در این لحظه هیزم شکن به فکر فرو رفت و در کمال شرمندگی به اشتباه خود پی برد.

حال شما تبر زندگی خود را تیز کرده اید ؟ آیا اطلاعات خود را به روز کرده اید؟ ایا برای اندیشیدن و بررسی آنچه اناجم داده اید وقتی را گذاشته اید؟ ....

...

پيام هاي ديگران()     link     ۱۳٩٠/۸/۱۱ - شمیم

بانک زمان

بانک زمان

تصور کنید بانکی دارید که در آن هر روز صبح 86400 تومان به حساب شما ریخته می شود و تا آخر شب فرصت دارید همه پولها را خرج کنید. چون اگر خرج نکنید خود به خود اعتبار شما حذف می شود. در این وقت شما چه خواهید کرد و برای پولهایتان چه نقشه های می کشید که هدر نروند؟

هر کدام از ما چنین بانکی داریم بانکی به نام بانک زمان. هر روز صبح 86400 ثانیه اعتبار به حساب ما ریخته می شود و آخر شب تمام می گردد. هیچ برگشتی نیست و هیچ مقداری از این زمان به فردا اضافه نمی شود.

باز به خاطر بیاوریم که زمان به خاطر هیچکس منتظر نمی ماند پس قدر لحظات عمر خود را بدانیم چون از کودکی به جوانی و از جوانی به میانسالی و بعد به پیری می رسیم و هیچ شکی وجود ندارد زمان می گذرد عاقل باید استفاده کند.

...

پيام هاي ديگران()     link     ۱۳٩٠/۸/۱۱ - شمیم

شادی در اسلام

شادی در اسلام

تا   توانی    دفع   غم    از  خاطر غمناک کن     

در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کن

درآمد:

شادی، از مهم ترین احساسات و نیازهای بشر به شمار می رود. هر ملتی با توجه به باورهایش به گونه ای ابراز غم و شادی می کند. اسلام نه تنها این احساسات را سرکوب نمی کند، بلکه بر اساس برخی آیه ها و روایت ها آن را امری ضروری می داند و البته برای آنها حد و مرزی قایل شده است تا بدین طریق، کنترل مثبتی شوند. در این مجموعه ابتدا شادی را تعریف می کنیم و سپس به ضرورت و شرایط و معیارهای این بحث در چهار چوب اسلام، همچنین به عوامل و آثار شادی اسلامی می پردازیم.

...
ادامه مطلب

پيام هاي ديگران()     link     ۱۳٩٠/۸/۱٠ - شمیم

مذمت دروغگویی در آیات و روایات

مذمت دروغگویی در آیات و روایات:

دروغ قبیح ترین و بدترین گناهان و خبیث ترین و زشت ترین عیبهاست.همچنین منشا بسیاری از اشتباهات ، خطاها و گناهان دروغ می باشد و اهمیت این موضوع تا جایی است که دورغ گو دشمن خدا شناخته می شود. دروغ از موارد کم اهمیت شروع شده و بعضا با دروغ گفتن جان شخصی به خطر می افتد و یا بعضا باعث ریخته شدن آبروی مومنی می گردد. آیات و روایات ذیل در زمینه دروغ گفتن و مذمت آن گفته شده که به آن می پردازیم.

...
ادامه مطلب

پيام هاي ديگران()     link     ۱۳٩٠/۸/٤ - شمیم