شمیم دل
آیین زندگی

عربی بادیه نشین به خدمت پیامبر (ص) آمد و گفت: ای پیامبر خدا کاری رو به من بیاموز که با انجام آن به بهشت درآیم.

پیامبر با توجه به اینکه می دانست این عرب نمی تواند هر روز به خدمت ایشان بیاید دستورالعملی رو به مرد داد که بتواند پایه و ریشه بسیاری از ارزشهای اخلاقی باشد.

پیامبر به او فرمود: چیزی را که دوست داری از ناحیه مردم به تو برسد، به آنان برسان و چیزی رو که دوست نداری از مردم به برسد، به آنان نرسان.

این واقعیت چندین بار برای خود من پیش آمده و این حرف رو با تمام وجودم قبول دارم که اگه بخواهیم به کسی بدی برسانیم قبل از او به خود ما می رسد.

در مراسمی حضور داشتیم و یکی از بچه ها با حالت تمسخر گفت که فلان رئیس نارحته که من رفتم و این جای من آمده و قصد تحقیر من رو در جمه دوستام داشت.

وقتی که هر کدام به جلسه خود رفته بودیم از من استقبال گرمی شد در حالیکه رفیق بنده در جلسه مورد سرزنش قرار گرفته بود و تحقیری که در بین سه نفر برای من پیش آورده بود در جمع 15 نفری برای خودش پیش آمد.

پس چیزی رو که دوست نداریم برای ما پیش بیاد برای دیگران پیش نیاریم.

منتظر نظرات گل شما هستم.

...

پيام هاي ديگران()     link     ۱۳٩۱/۳/٢٤ - شمیم

لبیک یا امام هادی(ع)

چندی پیش یکی از خواننده گان فراری ترانه ای را اجرا نموده که در این ترانه اقدام به توهین به حضرت امام محمد نقی نموده و با اسم آی نقی توهین هایی را بر علیه این امام همام روا داشته است.

البته دشمنان پس از اینکه ضریح مطهر این امام همام را مورد هجمه قرار داده و با بمب گذاری مرقدش را نشانه گرفتند و وقتی فهمیدند مرقد و ضریح امام هادی در دل شیعیان جا دارد این بار اقدام به توهین بر علیه این امام نمودند که واقعا هادی شیعیان است. البته دشمنان کور خوانده اند و با این دسیسه ها نمی توانند زره ای از ارزش امامان عزیز و محبوبیتشان را کاهش دهند.

متن زیر خلاصه ای از زندگی ذلت بار این خواننده فراری است که به نقل از پیام فضلی نژاد تحلیل گر روزنامه کیهان درج شده که جهت اطلاع عزیزان ثبت شده است.

پیام فضلی نژاد از تحلیلگران روزنامه کیهان درباره شاهین نجفی خواننده کلیپ آی نقی می گوید:

...
ادامه مطلب

پيام هاي ديگران()     link     ۱۳٩۱/۳/۸ - شمیم