مشایی و احمدی نژاد

مشایی و احمدی نژاد

زمانی امام راحل رحمه الله خطاب به آقای منتظری بارها هشدار دادند که آقای منتظری این اطرافیان – مهدی هاشمی و تیم ایشان - را از خودتان دور کنید، ولی ایشان هر دفعه با آوردن دلایل خاص خود چشم بر واقعیات بستند و آنقدر بر اشتباه خود اصرار کردند که متاسفانه شاهد آن بودیم که نباید می شدیم.

آقای منتظری کم کسی نبودند ، قائم مقام رهبری و مرجع تقلید به خاطر یک اشتباه لغزید و متاسفانه از راه حق منحرف شد و دچار فتنه ای شد که ایشان را نابود کرد.

خطاب به آقای احمدی نژاد عرض می کنیم که آقای احمدی نژاد شما به نظر خودتان خدمات زیادی برای ایران داشته اید و جای هیچ گونه ابهامی هم نیست و کسی هم شکی ندارد که خدماتی که شما ارائه کرده اید به قول مقام عظمای ولایت از دوره مشروطیت تا کنون بی نظیر بوده اید، خدمات شما در استان اردبیل ، شهرداری تهران و به طور کلی دلسوزی های شما برای همه عیان است و نیاز به دفاع ندارد ؛ ولی به این نکته نیز دقت نمایید که هیچ کس خالی از اشتباه نیست ولی اصرار بر اشتباه نابود کننده است.

...اطرافیان شما سعی در نابودی شما و اسلام ناب محمدی دارند و شما نیز خواسته و ناخواسته در موفقیت آنها تلاش می کنید. وقتی شما اظهارات ریاست دفتر- پدر جد معاون اولی- خود در خصوص پیامبران الهی ، دوستی ایران و اسرائیل- که شما منادی دشمنی با آنها هستید- و هزاران حرفهای بی ربطی که نشات از اعتقادات غلط ایشان می باشد را می شنوید ، تایید و یا سکوت می کنید، وقتی اخبار مستند فساد اعتقادی آقایان را می بینید و توجیه می کنید بدانید در امر آنها شریک هستید و اگر ادامه دهید بدانید عاقبت خوشی در انتظار شما نیست و اگر این ملت با شما دست دوستی داده اند به علت این است که در راه رهبری قدم برداشته و تابع ایشان بوده اید والا ...

آقای احمدی نژاد وقتی شما وزرایتان یک اشتباه کوچکی داشتند آنها را بدون هیچ بخششی کنار گذاشته و بعضا با توهین آنها را بیرون کرده اید پس چرا در قبال شخصی مثل مشایی از اقتدارتان استفاده نمی کنید و تا کی می خواهید چشم بر غلط های این آقا ببندید.

آقای احمدی نژاد ما جزو آن بیست و چند میلیونی هستیم که برای شما تبلیغات کرده و رای دادیم ولی رای ما به شما بود که تابع ولایتید نه شخصی که هیچ احترامی حتی برای پیامبران نیز قائل نیست و شخص دوم دولت شماست. این را صادقانه می گوییم بدانید که در آخرت بابت این اشتباه سخت مجازات خواهید شد اگر کوتاهی کنید و بر اشتباه خود اصرار کنید.

وقتی رهبری معظم ایشان را برای معاون اولی به مصلحت دولت شما ندانستند شما باید ایشان را از بدنه دولت جدا می کردید نه این که با دادن بیست و چند مسئولیت چنان آزادش کنید که کسی را یارای مقابله با ایشان نباشد.

آقای احمدی نژاد آیا فکر نمی کنید با دادن مسئولیت های سنگین و بیست و چند گانه دهن کجی به تمامی ملت ایران می کنید و تمامی طرفداران و دوستدارنتان را فدای اشخاصی مانند مشایی می کنید.

اسنادی بابت فساد اقتصادی و ... آقای بقایی ارائه شد و متاسفانه چون ایشان دست راست مشایی است از تمامی اشتباهاتش دفاع کردید...

این قصه سر دراز دارد و طوری اشتباهات ، فساد اقتصادی و عقیدتی و ... آن عیان است که هر ایرانی واقف به آن است و وقتی شخصی مثل آیت الله مصباح که به قول مقام معظم رهبری مطهری زمان است به آن اعتراض می کند شما فقط سکوت می کنید آیا تمامی مراجع ، علما و صاحب نظران همه اشتباه می کنند و فقط مشایی و تیم مربوطش راست می گویند و درست عمل می کنند...

شمیم 6/3/1390

 

/ 0 نظر / 15 بازدید