آهنگ پیشواز ایرانسل! : سلام الاغ عزیز!

"سلام الاغ عزیز" به عنوان آهنگ جدید ایرانسل در اختیار مشترکان این اپراتور قرار گرفت.

شرکت ایرانسل به عنوان یکی از ۲ اپراتور تلفن همراه کشور برای تمامی مشترکان خود کد فعال‌سازی آهنگ "سلام الاغ عزیز" با صدای کلاه قرمزی را به عنوان آهنگ پیشواز ارسال کرده است.

از این پس با فعال‌سازی این آهنگ پیشواز توسط جمع زیادی از مشترکان، اگر با یکی از مشترکان این اپراتور تماس داشته باشید از شما با با جمله "سلام الاغ عزیز!" استقبال می‌شود.

چقدر دوست دارید در هنگام زنگ زدن به یکی از رفقایتان با شما با "سلام الاغ عزیز!" استقبال شود ؟ آیا این یک نوع بی احترامی به شما نیست؟ چرا بی مورد و بدون فکر کردن باید دنبال موراد بی اهمیتی باشیم که در پی لطمه زدن به فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی ما هستند؟ آیا سلام دوست عزیز بهتر از "سلام الاغ عزیز!" نیست؟ آیا آهنگ پیشواز قران بهتر از آهنگ توهینی "سلام الاغ عزیز!" نیست؟ کمی بیندیشیم و ...

درست است که این آهنگ فیلم است و در جای خود اشکالی ندارد ولی نه اینکه در هنگام تماس با کسی با ما با نام "سلام الاغ عزیز!" نام برده شود. این اقدام در جای خود جای بسی سوال و انتقاد را دارد.

/ 12 نظر / 260 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدیس

سلام... متاسفم برای این ایرانسلی ها...من کلا از آهنگای پیشواز خوشم نمیاد...وقتی بایک نفر کار مهمی داریم و تازه عجله هم داریم، اون آدم گوشیش رو بر نمیداره و ما هم مجبوریم آهنگای تند و همراه با جازو گوش بدیم...خیلی اعصاب خورد کن میشه.[عینک] از حضورتون در وبلاگم ممنونم...کامنتی که گذاشتین برام خیلی قشنگ بود. [گل][گل]

یه دوست

سلام علیکم ممنون از حضورت شما لینک شدی منم با اسم زاویه ای نو لینک کنین انشاالله موفق باشین یاحق

احسان ریوا

سلام واقعا همین طور است یک بار من خودم زنگ زدم بی یکی از رفقا دیدم داره می گه سلام الاغ عزیز حالت چظوره؟؟؟ ناراحت شدم قطع کردم!!! اس دادم بهش گفتم دمت گرم حالا ما دیگه الاغیم؟؟؟ گفت بابا من اینو نزاتم ایرانسل بی شعور به عنوان هدیه خودش اینو انتخاب کرده حالا دارم تو اس ام اس ها می گردم که چه جوری بتونم تغییرش بدم حال فرض کن این آهنگ واسه یه پیره مرد یا پیره زن فعال بشه بنده خدا که نمی تونه تغییرش بده هم سن و سال ها و بزرگان فامیل اگه زنگ بزنن و سلام الاغ عزیز رو بشنون .... همه چیز واسه یه کدورت خانوادگی جور میشه!

طلوع

یا حســـــــــــــــــیـــــن مظلـــــــــــوم نام تو را به صفحه ی دلم نوشتم من وقتی تو روضه ام انگاری تویه بهشتم من مست می نابم اسیرو بیتابم هرجابرم جار میزنم حسین اربابم صلی الله علیک یا ابا عبدالله سلام علیکم ممنونم که به وبلاگم سر زدید موفق باشید

حرف دل

سلام کاش در کارهایمان بیشتر به نفس توجه میکردیم تا به ظاهر کار. متاسفانه الان جنبه مادی ملاک شده است شما فکر کنید گوشی زنگ بخورد و قبل از هر فکر و کلامی ذهنت پی این شعر پوچ رود .

نسیم

سلام موافقم وب قشنگی داری خوشحال میشم لینکت کنم اگه دوست داشتی منو با بهار مرده است لینک کن[گل]

ساره

خلق را تقلیدشان بر باد داد ای دو صد لعنت بر این تقلید باد. [گل]

ساره

سلام. انتقادتون خیلی جالب و به جا بود. این روزا ایرانسل اصلا نیگاه نمیکنه و هر آهنگی که می خواد تو لیست پیشواز میاره. بازار گرمیه دیگه. خواستم بگم میشه من از این مطلبتون داخل وبلاگم استفاده کنم ؟ البته حتما با ذکر منبع .یعنی شمیم دل.

کیمیا

سلام. من هم با نظر شما موافقم.